M2system.cz

Členství ve Fan Clubu

Co mi přinese členství ve Fan Clubu?
1. Permanentku na domácí utkání za zvýhodněnou cenu
2. Slevu na výjezdy na venkovní utkání - rozdíl oproti ceně pro nečlena za dopravu bývá běžně 40-50 Kč
3. Slevu u našich obchodních partnerů
4. Možnost nákupu předmětů s tematikou Fan Clubu
5. Přednostní právo na nákup vstupenek na utkání hraná venku v rámci Play Off extraligy
6. Možnost zúčastnit se různých společenských akcí pořádaných Fan Clubem - setkání s hráči HC Energie, fotbalový turnaj fanoušků aj.
..a v neposlední řadě partu bezvadných kamarádů


Co ode mě Fan Club očekává?
Tou hlavní věcí samozřejmě je podpora hráčů karlovarské Energie v rámci hokejových utkání. Očekáváme, že členové Fan Clubu budou největší oporou týmu a to i za nepříznivého výsledku a pokusí se strhnout povzbuzováním celé hlediště domácí KV arény. Stejně tak i při výjezdech na kluziště soupeřů se pokusit vytvořit pro naše hráče co nejlepší atmosféru. To vše samozřejmě v rámci slušného chování a bez nadávek a to bez ohledu na okolnosti.
Kdo by měl zájem může se také navíc podílet na tradiční předzápasové výrobě chorea či se stát jedním z našich nových bubeníků.


Kolik mě bude stát členství ve Fan Clubu?
Nejvýznamnější položkou je samozřejmě permanentní vstupenka za zvýhodněnou cenu, která činí 1600 Kč. Dále pak členský příspěvek, který činí 400 Kč na sezonu a pro nové členy navíc vstupní poplatek do Fan Clubu, který činí 300 Kč, avšak platí se jen první sezonu, tj. při vstupu do Fan Clubu.
Celkové náklady tedy pro nového člena činí 2300 Kč.
Další sezony již činí základní částka jen 2000 Kč (neúčtuje se již vstupní poplatek) a navíc je od této částky odečtena suma za kilometry ujeté při cestách na utkání hraná na hřištích soupeřů.

* lze se stát i členy Fan Clubu bez zakoupení permanentní vstupenky do sektoru na stání, cena je první sezonu 700 Kč, další již 400 Kč.
Tito členové mají právo na veškeré výhody jako ostatní členové, krom stání v sektoru Fan Clubu

ZDE, nebo stačí zajít při domácích zápasech do kotle a zde zažádat o přihlášku.
Právoplatným členem Fan Clubu se jedinec stává až po vyplnění papírové formy přihlášky a zaplacení celé částky, kterou může složit buď na náš účet, jehož číslo lze najít na hlavní stránce našeho webu nebo hotově p.Tůšovi (Viky - předseda KFCE) či panu Bozděchovi (Bóďa - místopředseda KFCE).


Pokud máte nějaké dotazy ohledně členství ve Fan Clubu, své dotazy můžete psát na email viky@kfce.cz a my Vám rádi odpovíme.

 

Číslo účtu
0807762399/0800


FAN ZÓNA

E-MAIL:

HESLO:

Zapomenuté heslo

Jak se stát členem

Stanovy

© 2008 - 2023 FAN CLUB Karlovarského hokeje o.s.

Zásady ochrany osobních údajů | Facebook